Bayern je ochotný utratit za útočníka 100 milionů eur. Tyto hráče řeší

2m
11. 04. 09:48
Bayern Mnichov

Bayern Mnichov a útočníci, které řeší

je připraven vzít 100 milionů eur a utratit je za gólového útočníka, který bude dlouhodobou oporou týmu. Vedení klubu chce vybírat pečlivě a neudělat chybu. S trenérem Thomasem Tuchelem bude toto téma řešit po utkání Ligy mistrů s Manchesterem City.

Jaká tři jména se v Allianz Areně momentálně skloňují nejčastěji?

„Žhavým tématem v současné době už není Harry Kane (29),“ informovala německá televize Sky. „Randal Kolo Muani (24) by byl preferovanější variantou, ale vedení Eintrachtu Frankfurt mělo informovat Bayern, že ani 80 milionů eur rozhodně nebude stačit. Chtějí minimálně 100 milionů eur + další bonusy.“

Výhodou pro Bayern mohou být osobní preference francouzského útočníka, který chce údajně toto léto změnit dres. A to nejen kvůli současnému nízkému platu. Smlouvu s Frankfurtem má však podepsanou až do roku 2027. Její součástí není ani žádný výstupní klauzule. Takže když se Eintracht zasekne a Muaniho neprodá, nikdo s tím nic nesvede.

Minulý měsíc měl Bayern také telefonicky hovořit s Victorem Osimhenem (24). Nigerijský útočník se představitelům bundesligového giganta velice zamlouvá. Jenže je příliš drahý, protože očekávaná přestupová částka je prý mnohem vyšší než 100 milionů eur. To, kolik požaduje , sdělili také Osimhenovu agentovi. Přesto se Bayern nevzdává a další jednání jsou v plánu. „Hráč má o přestup do Mnichova velký zájem,“ informuje Sky.

Další variantou je útočník Benfiky Goncalo Ramos (21), s jehož agentem Jorgem Mendesem Bayern udržuje nadstandardní vztahy. Navíc by portugalský útočník mohl být relativně levnější než předchozí uváděná jména.

V Bayernu se také diskutují prodeje několika hvězdných hráčů s cílem získat finanční prostředky na nového forvarda. Hodně prý bude záležet na tom, co bude chtít kouč Tuchel. Následující týdny rozhodnou.