Goncalo Ramos jde na hostování do PSG

Goncalo Ramos přestupuje do PSG, v týdnu podstoupí zdravotní prohlídku

Goncalo Ramos
FOTO: depositphotos.com

Portugalský útočník Goncalo Ramos (22) míří do Paris Saint-Germain, hlásí francouzský deník L'Équipe. Dohoda s Benfikou byla ústně uzavřena během v neděle, nyní kluby připravují dokumenty k podpisu. Přestupová částka byla stanovena na 65 milionů eur fixně (1,58 miliardy korun) a 15 milionů eur (365 milionů korun) v bonusech. Ramose v týdnu čeká zdravotní prohlídka.

Jak se už řešilo, oficiálně půjde o roční hostování s povinným odkupem v létě 2024. Je to kvůli Financial Fair Play, protože trvalý přestup by pravidla francouzskému mistrovi nyní umožnila pouze pod hrozbou pokuty.

Přestup Goncala Ramose do PSG není uzavřen, kluby vymýšlí jiný postup

Původně chtěl mít Paris Saint-Germain hotovo do konce týdne, ale dotáhnout přestup portugalského útočníka Goncala Ramose (22) z Benfiky stihne nejspíš až v příštím týdnu. Kvůli Financial Fair Play se změnila celá logika transferu.

Kluby aktuálně jednají o hostování s opcí, protože finanční pravidla neumožňují Pařížanům koupit Ramose za 80 milionů eur včetně bonusů napřímo. „Jedná se o posledních detailech dohody, je potřeba si vyjasnit věci kolem hostování s povinnou opcí,“ napsal novinář Fabrizio Romano. Poté pošlou Ramose na zdravotní prohlídku.

Další útočník pro PSG, z Benfiky přichází Goncalo Ramos

Paris Saint-Germain dokončuje přestup portugalského útočníka Goncala Ramose (22). „Dohoda je velmi blízko, dolaďují se poslední detaily. Transfer může být hotový už tento týden,“ informují novinář Fabrizio Romano a portugalský deník A Bola.

vyinkasuje fixní částku 65 milionů eur (1,56 miliardy korun) + 15 milionů eur (360 milionů korun) v bonusech. Ramos už je dohodnutý na podmínkách pětileté smlouvy do 30. června 2028.

4m
09. 06. 12:09
Manchester United

Manchester United spouští jiné varianty do útoku: Ten Hag mluvil s Hojlundem

Rasmus Hojlund

začíná tušit, že koupit Harryho Kanea (29) v letním přestupovém období nebude možné. ho odmítá prodat konkurenci v rámci , a tak zahraniční zájemci a mají navrch. Dalším na seznamu United je útočník Atalanty Rasmus Hojlund (20).

Pokračovat
Pages: 1234