Hotovo, podepsáno. Maďarský záložník Péter Baráth (23) je hráčem Sigmy Olomouc, se kterou již odcestoval na soustředění do Španělska. Přichází z polského Rakówa za 2 miliony eur a podepsal dlouhodobý kontrakt.
„Jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo Pétera získat. Jsme přesvědčeni, že má všechny atributy k tomu, aby byl pro náš tým přínosem,“ prohlásil generální sportovní manažer Pavel Hapal na klubovém webu.
„Je to fotbalista, který má mezinárodní zkušenosti, což potvrzoval v evropských pohárech, navrch reprezentant své země. Věříme, že společně budeme úspěšní.“
Baráth přiznal, že je z realizovaného transferu šťastný.
„Bude to to pro mě velká výzva. Líbí se mi ambice klubu, proto jsem se rozhodl nabídku přijmout. Věřím, že v budoucnu budeme chtít útočit na první trojku a být pravidelně účastníky evropských pohárů,“ řekl.
Péter na Sigmě 🇭🇺
— SK Sigma Olomouc (@SKSigmaOlomouc) January 15, 2026
📲 https://t.co/UIOHr359gt pic.twitter.com/a26nQ5q9Ju
Chance Liga







































































