Adam Gabriel má nabídku z Midtjyllandu, Sparta využije předkupní právo

inFOTBAL.cz, 21. 08. 19:49
FC Hradec Králové
Adam Gabriel
FOTO: fchk.cz

Obránce Adam Gabriel (22) zřejmě opustí ještě v letním přestupovém okně. Na stole mu podle informací inFotbal.cz přistála nabídka z dánského Midtjyllandu. Do transferu ale promluví jeho bývalý klub pražská , která má sjednané předkupní právo ve výši 2 milionů korun.

Reklama

Midtjylland nabízí zajímavé peníze. Podle zákulisních informací poslal oficiální nabídku 18 milionů korun – a ještě se jedná o navýšení. Konečná částka se může pohybovat kolem 1 milionu eur (24 milionů korun).

Hradec Králové musí přestup konzultovat se Spartou, odkud šikovného beka před rokem přivedl. Její dohodnutá klauzule s předkupním právem je postavena tak, že Gabriel bude nejspíš prodán přes Letnou. Na východ Čech poputují kromě zmíněných 2 milionů korun také procenta z přestupu.

„Jasno může být brzy, jednání postupují do závěrečné fáze, a hráč chce zahraniční štaci v dánském Midtjyllandu zkusit,“ potvrzují zdroje portálu inFotbal.cz.

AKTUALIZOVÁNO 22. srpna 10:00 Adam Gabriel v úterý odlétá do Dánska na zdravotní prohlídku v FC Midtjylland. Kluby jsou v závěrečné fázi jednání a řeší finální podmínky. Transfer může být brzy uzavřen.

Reklama