
Milan Kerbr už brzy přesídlí do pražské Slavie, kde bude novým asistentem hlavního kouče Jindřicha Trpišovského. Ještě předtím ale musejí „sešívaní“ absolvovat jednání se Sigmou Olomouc, která si napoprvé neřekla vůbec o malé peníze.
Podle informací inFotbal.cz měl mezi kluby zaznít požadavek olomouckého celku 3 miliony korun. Patrně to ale nebude konečná cifra.
Do hry má vstoupit gambijský útočník Ebrima Singhateh (20) – a možné pozměnění původní dohody o půlročním hostování bez opce. Na stole leží návrh prodloužit toto hostování na celý rok a částka za Kerbra se sníží. Navíc se bude Slavia významně podílet na Singhatehově platu.
V Olomouci se šušká, že bude složité všestranného asistenta Kerbra, který vykonával více rolí, nahradit. Pro Slavii bude posilou a především náhradou za Jaroslava Köstla, který odešel k národnímu týmu.
„Je to nejlepší asistent, který je v Česku k dispozici. Jsem rád, že spolu můžeme spolupracovat,“ prohlásil hlavní reprezentační trenér Ivan Hašek po nástupu do funkce.
Chance Liga







































































