Zdeněk Ondrášek (37) bude po jediné sezoně ve Viktorii Žižkov hledat nové angažmá. Zkušený útočník se s pražským klubem loučí a vrací se do Polska, jak odhalil jeho dosavadní zaměstnavatel.
„Ještě se u našich severních sousedů porve o angažmá. Děkujeme za vše, Kobra, a ať to klapne!“ loučí se Žižkov s bývalým českým reprezentantem.
Od února plnil Ondrášek na Žižkově vedle hráčských povinností ještě roli trenéra výběru do 17 let. Celkem ve Viktorii odehrál 26 zápasů, vstřelil 6 branek a nasbíral 2 asistence.
Sedmatřicetiletý forvard v minulosti v Polsku nastupoval za Wislu Kraków, v níž strávil celkem čtyři a půl roku.
Zdeněk ONDRÁŠEK se i s rodinou vrací zpátky do Polska 🇵🇱 a ještě se u našich severních sousedů porve o angažmá. Děkujeme za vše, Kobra, a ať to klapne! 🤍❤️#Kobra #dekujeme pic.twitter.com/LwQZ0fUOsL
— FK VIKTORIA ŽIŽKOV (@fkvz1903) June 23, 2026
Chance Liga




































































