Argentinský vicemistr světa z roku 2014 a trenér fotbalistů Universidad de Chile Fernando Gago opustil nemocnici v Santiagu, kde byl od pátku hospitalizován kvůli infarktu. Stav čtyřicetiletého kouče se po akutním zákroku přes víkend zlepšil natolik, že mohl být propuštěn do domácího ošetřování. Informoval o tom chilský klub.
Gaga postihly zdravotní potíže po čtvrtečním ligovém zápase, v němž jeho svěřenci porazili tým O’Higgins 2:0, a musel do nemocnice. Podle vyjádření klubu podstoupil „angioplastiku, která obnovila průtok krve do jeho srdce“.
Na lavičku Universidad de Chile přišel Gago v březnu a týmu momentálně patří třetí místo v lize. Jako hráč slavil s Argentinou stříbro na šampionátu v Brazílii, na klubové úrovni prošel angažmá v Realu Madrid, AS Řím, Valencii nebo Boce Juniors.
Chance Liga




































































