Hotovo, podepsáno. Tomáš Wiesner (28) podle očekávání oblékne dres Hradce Králové. S „votroky“ podepsal víceletý kontrakt, jehož délka nebyla klubem upřesněna.
„Musím říct, že Hradec byl pro mě jasná volba. Když jsem se vracel z Ameriky, tak se komunikace s klubem dala rychle do pohybu,“ prohlásil Wiesner na klubovém webu.
Bývalý obránce Sparty se vrací do Chance Ligy po ročním angažmá v americkém Houstonu, kde se i dával ze začátku zdravotně dohromady.
„Jistým způsobem jsem si to tam s rodinou i užil. Bylo to fajn, bohužel, co se týče fotbalu, to úplně nedopadlo. Ale po životní stránce to bylo super, myslím, že taková zkušenost je vlastně k nezaplacení,“ říká s lehkým odstupem času.
„Ze začátku tam bylo zranění, pak už jsem byl připravený, ale celkově se to prostě nesešlo. Doufám, že momentálně už jsem v dobré kondici. Těším se na novou výzvu a nemůžu se dočkat okamžiku, kdy zase budu moci ukázat, v čem jsem dobrý, co mě zdobí a čím mohu Hradci pomoct.“
„Hradec mi byl vždycky sympatický – v poslední době i svou herní stránkou. Je tu krásný nový stadion, nikdy se mi tu v roli soupeře nehrálo úplně příjemně. Většinu kluků z kabiny navíc znám, takže se těším na to, až se vše nějakým způsobem rozjede,“ dodal Wiesner.
Chance Liga




































































