Znovu se mluví o návratu Messiho do Barcelony formou hostování. Co se musí stát

inFOTBAL.cz, 06. 10. 08:28
FC Barcelona
Lionel Messi
FOTO: depositphotos.com

Lionel Messi (36) by se mohl v lednu senzačně vrátit do Barcelony, pokud se Inter Miami nedostane do play off Východní konference . Přišel s tím španělský deník AS, podle jehož spekulací by comeback argentinského mistra světa na Camp Nou proběhl formou půlročního hostování.

Inter Miami se v současné době nachází v tabulce na sedmém místě, přičemž do konce základní části zbývají už jen tři zápasy. Ta končí 21. října, v tu chvíli by Messiho sezona skončila, pokud by Miami chybělo v play off.

Majitel klubu Jorge Mas dokonce naznačil, že by mu nestál v cestě, pokud by existovala možnost, že Messi zpečetí svůj vysněný návrat na Camp Nou.

Do Barcelony se chtěl vrátit už v létě, kdy končil v Paris Saint-Germain, jenže to nedovolily finanční problémy katalánského klubu.

Následně vydal prohlášení, ve kterém uvedl, že „nechtěl být ve stejné situaci jako před lety, kdy se díval a čekal, co se stane, protože měl jeho budoucnost v rukou někdo jiný“.

„Ani si nejsem jistý, jestli Barca udělala všechno pro to, abych se vrátit mohl. Vím jen to, co mi řekl Xavi. Myslím, že jsou v klubu lidé, kteří mě zpátky nechtěli a považovali to pro klub za negativní věc,“ řekl Messi. Celé jeho prohlášení najdete zde.