West Ham stále čeká, jestli Maguire bude souhlasit s přestupem. Ještě nerozhodl

inFOTBAL.cz, 11. 08. 09:41
West Ham United
Harry Maguire
FOTO: depositphotos.com

stále čeká na rozhodnutí Harryho Maguirea (30), zda posílí tým Kladivářů. Ti jsou dohodnutí s Manchesterem United na přestupové částce 30 milionů liber (839 milionů korun). Zbývá pouze souhlas hráče, aby se mohla rozběhnout jednání o smluvních podmínkách.

Reklama

Maguire má na Old Trafford podepsanou smlouvu do roku 2025 s opcí na další rok. Může proto rozmýšlet i nad variantami, že zůstane v klubu, nebo počká, zda se do uzavření přestupové okna neozvou další zájemci. Třeba v zimě o něj stál .

West Ham ale doufá, že uvidí výhody v přestupu do jeho týmu.

„Ty zahrnují garantovaný herní čas před Eurem 2024. Trenér David Moyes, který o něj hodně stojí, by také zvažoval, že by ho po odchodu Declana Rice do Arsenalu okamžitě jmenoval kapitánem týmu,“ napsal britský deník Mail.

Jak známo, o kapitánskou pásku v Manchesteru United před měsícem přišel. A je otázkou, kolik toho odehraje v této sezoně, aby neztratil místo v anglické reprezentaci.

Reklama

Velkou roli sehraje i plat. Zatím není jasné, kolik West Ham může Maguireovi nabídnout. V United pobírá údajně 190 tisíc liber týdně (5,3 milionu korun).