Vyškov přivedl dvě posily z Francie: křídelník Eneme a stoper Coulibaly

inFOTBAL.cz, 09. 08. 10:23
Vyskov
Eneme a Coulibaly
FOTO: mfkvyskov.cz

MFK nemění přestupovou politiku a dál nabírá zahraniční hráče. Nedávno představil křídelníka či středního ofenzivního záložníka Santiaga Eneme Bocariho (22) a dvoumetrového stopera Kessyho Coulibalyho (20). První přišel z , druhý ze Sochaux.

Reklama

„Santiago přináší zkušenosti z přední francouzské organizace FC Nantes. Je součástí národního týmu Rovníkové Guineje, reprezentoval svou zemi na posledním africkém šampionátu 2022 a věříme, že oblékne reprezentační dres i na šampionátu v roce 2024. Slibujeme si od něj zkušenost v kombinaci s tvrdou prací a odhodláním uspět,“ řekl Alexandre Morfaw ze skupiny Rainbow, která je majoritním vlastníkem klubu.

„Kessy je stoper s dobrou výškou, slušně hraje hlavou, prezentuje se solidně směrem do rozehrávky. Čas nám ukáže, jak bude schopen se adaptovat na druhou ligu. První ostrý test ho čeká ve středu proti Hodonínu,“ doplnil ke Coulibalymu trenér Jan Kameník.

Vyškov naopak opustili Dan Jambor (23) a Karel Jaroš (23), kteří přestoupili do třetiligového Blanska. Na hostování do Tatranu Brno Bohunice odešel záložník David Krška (29).