United vedle Kováře blokují odchody dalších brankářů. Čekají na Onanu

inFOTBAL.cz, 14. 07. 08:26
Manchester United
Matěj Kovář a další brankáři Manchesteru United

Kamerunský gólman André Onana (27) má blízko k přestupu do Manchesteru United. Čtvrteční pozitivní jednání s Interem by mohla zpečetit dohodu už dnes. „Dokončují se poslední detaily. Všechny strany očekávají, že se Onana stane posilou United v nejbližších hodinách,“ informoval novinář Fabrizio Romano. S týmem by měl odletět na turné po Spojených státech.

Reklama

Nejen , ale i dalšího kluby čekají na tento transfer jako na smilování. Včetně pražské Sparty, která chce Matěje Kováře (23), jenže doposud musela čekat. „A to nemůžeme donekonečna,“ řekl včera Tomáš Rosický.

Teď se věci konečně mohou rozhýbat.

A nejde jen o Spartu, Red Devils blokují také odchody dalších brankářů. Na Toma Heatona (37) se dotazoval nováček Luton, ale byl jednoznačně odmítnut. Heaton je momentálně jediným starším gólmanem v kádru United. Deana Hendersona (26), který se vrací po zranění, chce zase koupit Forest.

„Ale nic s tím neudělá, dokud United nebudou mít Onanu,“ píše server The Athletic. Je to téměř stejný příběh jako Kováře a Sparty.

Reklama

Odchod zatím nebyl umožněn ani Nathanu Bishopovi (23), o kterého se zajímá Sunderland.

V případě všech brankářů se ale bude rozhodovat také o tom, kdo zaujme pozice dvojky a trojky, odkud budou krýt záda Onanovi. Po skvělém Kovářově výkonu v přípravném utkání s Leedsem i tohle z pohledu Sparty „hrozí“.