Šéf Slavie Tvrdík: Lingr vyšší nabídku nedostane, Juráska chtějí v Bundeslize

Jiří Novák, 03. 08. 19:50
SK Slavia Praha
Jaroslav Tvrdík
FOTO: O2 TV Sport

dál jedná s Ondřejem Lingrem (24) o nové smlouvě. Pokud se klub s českým záložníkem nedohodne na kontraktu, bude se Lingr se Slavií během tohoto přestupového období loučit. Jasně to řekl na tiskové konferenci Jaroslav Tvrdík, předseda představenstva.

Reklama

„Variantu, že bychom ho u nás ještě rok drželi a pak pustili zadarmo, nepreferuju, v zásadě vylučuju,“ cituje Tvrdíka iSport.cz. Slavia, jak již bylo dříve řečeno, nabídla Lingrovi nejvyšší možnou nabídku. „Zatím se neblížíme prodloužení smlouvy,“ přiblížil šéf Slavie aktuální průběh jednání.

Správná nabídka ale ještě nepřišla ani na přestup. Pro klub i pro hráče. „Musíme to vyřešit do konce přestupového období,“ řekl Tvrdík. O Lingra už projevily zájem kromě Panathinaikosu i kluby z a Turecka.

Na druhé straně ale přilétla vysoká nabídka na transfer Matěje Juráska (19). „Nejaktivnější je nejspíš , hráče moc chce. Nabídka začíná na osmi milionech eur. Je to hranice, kdy už si říkám, jestli si vůbec můžu dovolit ji odmítnout,“ přiznal Jaroslav Tvrdík. Celkem má prý na přestup 19letého křídelníka Slavia na stole tři návrhy.

Tvrdík se vyjádřil také k situaci kolem Petra Hronka (30). Primárním cílem Slavie je hráče prodat. Pokud se tak nestane, bude klub řešit případné hostování.

Reklama

Vyloučeny nejsou ani příchody do kádru Slavie. Ta se po odchodu Davida Juráska (22) poohlíží po levém obránci.