Přestup mu zamotal hlavu. Já s ním počítám, říká Kulič o Kušejovi

Jiří Novák, 03. 09. 14:31
FK Mladá Boleslav
Vasil Kušej
FOTO: fkmb.cz

Je to pro Vasila Kušeje (23) náročné období. Dlouho to vypadalo, že by se mohl stěhovat do Eredivisie, nakonec bude dál nastupovat ve FORTUNA:LIZE. Kouč Mladé Boleslavi Marek Kulič s mládežnickým reprezentantem počítá, i přes to, že proti Baníku Ostrava Kušej nenastoupil.

Český křídelník Vasil Kušej nebyl daleko od přestupu do nizozemského Utrechtu. Jednání se táhla dlouhé týdny, nakonec ale nadějný fotbalista zůstává v Mladé Boleslavi. „Byl jednou nohou v Holandsku, táhlo se to měsíc a půl. Musíme to nějak pořešit, aby se srovnal a podával výkony z minulé sezony,“ cituje Kuliče sport.cz.

Aktuálně podle trenéra Boleslavi nepodává Kušej ideální výkony. „Co si budeme nalhávat, přestup mu zamotal hlavu,“ komentoval Kulič aktuální Kušejovu formu. Ze sedmi utkání nejvyšší domácí soutěže zatím 23letý fotbalista nastoupil do čtyř. Zapsal jeden gól a jednu asistenci.

Kulič ale vidí budoucnost jasně. „Jede se dál a já s ním počítám. Co tě nezabije, to tě posílí, ne? Doufejme, že to bude platit i pro Vasila,“ věří 47letý kouč a zároveň okomentoval poslední týden přestupového okna. „Posilovat už nechceme, s kádrem spokojeni,“ nechal se Kulič slyšet.