Pojistka do roku 2026. Viktoria Plzeň prodloužila smlouvu se Šulcem

inFOTBAL.cz, 26. 09. 17:09
FC Viktoria Plzeň
Daniel Kolář a Pavel Šulc
FOTO: fcviktoria.cz

Potvrdily se informace inFotbal.cz ze začátku září: český záložník Pavel Šulc (22) se dohodl s Viktorií na nové smlouvě. Západočechům se upsal do 30. června 2026 navzdory zájmu pražské Slavie.

„Jsem šťastný, že je moje budoucnost i nadále spojena s klubem, ve kterém jsem vyrůstal a který mám v srdci. Vážím si této důvěry. Mým cílem je společně s týmem vyhrávat co nejvíce zápasů, dělat radost našim skvělým fanouškům, a i nadále na sobě tvrdě makat a posouvat se neustále vpřed,“ řekl Šulc pro klubový web.

Šikovný záložník patří mezi několik jmen, které „sešívaní“ detailně sledují. Stejně tak monitorovali jednání o novém kontraktu. Pokud by nedopadla, byli podle všeho připraveni o něj v dalších přestupových oknech bojovat se zahraničními zájemci.

I kvůli zájmu z druhé anglické ligy pravděpodobně byla do Šulcovy smlouvy zakotvena výstupní klauzule.

Adolf Šádek, generální ředitel: „Pavel je hráč s obrovským potenciálem, který hodláme i nadále společně rozvíjet. Získal potřebné ligové zkušenosti na hostováních, v létě se vrátil v plné síle a dokázal se prosadit v prvním týmu. Jeho cesta se ukázala jako jednoznačně správná. Přeji si, aby se mu i nadále dařilo a byl důležitou součástí našeho týmu.“

Daniel Kolář, sportovní ředitel: „Jsme spokojeni, že velmi rychle došlo ke společné dohodě a s velkým předstihem jsme se domluvili na novém kontraktu. Tím, že prošel naší mládeží a dokázal si vybojovat místo v prvním týmu, je i velkým vzorem a příkladem pro všechny naše mládežníky a pevně věříme, že takových hráčů bude v budoucnu co nejvíce.“