Plán, jak zmařit naděje Realu Madrid na Haalandův přestup. Manchester City ho připravuje

inFOTBAL.cz, 06. 10. 07:08
Manchester City
Erling Haaland
FOTO: depositphotos.com

Cílem je, aby nikdo ani nepomyslel, že by se Erling Haaland (23) mohl vydat do Realu Madrid. Jeho budoucnost je v Manchesteru City, který začíná pracovat na tom, aby u tohoto tvrzení zůstalo. S norským útočníkem má podepsanou smlouvu ještě na necelé čtyři roky, přesto se chystá zahájit jednání o nové smlouvě – na více let a za lepších podmínek, což by mělo zmařit naděje „bílého baletu“.

„Dlouhodobým cílem Realu Madrid, který touží také po Kylianu Mbappém (24) z , je přivést Haalanda do svého týmu. City jsou však odhodláni ho udržet a věří, že u nich může naplnit své ambice,“ píše britský deník Telegraph.

V minulé sezoně překonal celou řadu rekordů, vstřelil 52 gólů a byl klíčovým faktorem při zisku historického treblu.

„Ve správný okamžik si promluvíme o jeho budoucnosti v našem klubu, ale rádi bychom, aby zůstal hodně dlouho. Během tohoto roku by to mohlo nabrat na obrátkách, ale zatím neproběhlo nic formálního,“ říká klubový zdroj Telegraphu.

„Erling je v City spokojený, my jsme rádi, že ho máme. Fungujeme dobře, je plně integrovaný do týmu. O jeho pokoře a ochotě se zlepšovat se moc nemluví. Nebo o tom, jak spolupracuje se spoluhráči. Vůbec se nesoustředí na své individuální rekordy, chce vyhrávat jako tým. A to z něj dělá velkého hráče.“