Pavard řekl šéfovi Bayernu v soukromém rozhovoru, že chce odejít. Přihlásil se Inter

Benjamin Pavard
FOTO: depositphotos.com

podal oficiální nabídku na obránce Bayernu Mnichov Benjamina Pavarda (27), informoval německý deník Bild. Šlo o rychlou reakci na informace, které unikly z Allianz Areny.

Reklama

„Pavard ve středu seděl s šéfem Bayernu Janem-Christianem Dreesenem. V soukromém rozhovoru mu řekl, že chce odejít. Že respektuje klub, ale v Mnichově nevidí žádnou budoucnost. Požádal, aby ho nechal jít,“ napsal Bild.

A tak Inter přispěchal druhý den s nabídkou 25 milionů eur (602 milionů korun). Bayern ji odmítl a požaduje minimálně 35 až 40 milionů eur (843 až 963 milionů korun). O tolik svůj návrh ale Inter nejspíš nevylepší.

Dalším problémem pro Italy je, že Pavard chce ve skutečnosti odejít do Manchesteru United. Transfer je však obtížný, protože anglický klub potřeba nejprve prodat Harryho Maguirea (30) a z prodeje financovat Pavardův příchod. Jak známo, Maguireův chystaný přestup do West Hamu padl.

V současné době tak není na stole žádná oficiální nabídka United.

Reklama

„Pavard mi neřekl, že chce odejít. Pokud vím, žádnou nabídku na něj nemáme. Takže je zbytečné se o tom bavit. Dostává se mu naší plné podpory a my s ním počítáme,“ řekl trenér Thomas Tuchel. Bild ale dodává, že Pavard se uvnitř týmu netají touhou po změně.