Otec hvězdy Neapole: Pro syna to bylo na Realu speciální, Kvaratskhelia by chtěl v Madridu hrát

Petr Ficker, 01. 12. 13:05
Real Madrid
foto: YouTube.com
foto: YouTube.com

V minulé sezoně pomohl Neapoli k ligovému titulu. Byl jednou z hlavních tváří úspěšného celku z jihu . Společně s Victorem Osimhenem byl Khvicha Kvaratskhelia (22) také hráči, o které byl největší zájem. Ne jednou navíc v případě zájmu o šikovného záložníka padlo jméno . A otec gruzínského reprezentanta nyní spekulace ještě více přiživil.

Reklama

sice v Madridu prohrála 2:4, ale pro spoustu hráčů bude zápas na Santiago Bernabéu doživotním zážitkem. Jedním z nich je i gruzínský záložník.

„Pro Khvichu bylo hraní proti Realu Madrid výjimečné. Vždycky snil, a jsem přesvědčen, že stále sní o tom, že bude hrát za Real Madrid. Všichni v mé rodině kromě mě fandí Los Blancos. Proto to byl pro něj velmi zvláštní zápas,“ cituje otce neapolské hvězdy web Tuttomercato.

Dvaadvacetiletý Kvaratskhelia by se případnému stěhování do Madridu nebránil. Jde jen o to, zda by byl zájem na straně Realu. Obzvlášť v momentě, kdy požadovaná přestupová částka je vskutku vysoká. Italský klub si údajně svůj klenot cení na 100 milionů eur.

Kvaratskhelia přišel do Neapole v létě 2022 a byl jednou z opor týmu při mistrovském tažení, ale navzdory jeho dobrým výkonům k prodloužení smlouvy zatím nedošlo, ta současná vyprší v roce 2027.

Reklama

„Ještě je před námi dlouhá cesta a Neapol má v tomto ohledu navrch, protože si může říct svou cenu, přičemž prezident Aurelio De Laurentiis ho pravděpodobně nechá příští léto odejít, ale rozhodně ne za méně než 100 milionů eur,“ dodal hráčův otec.