Neymar svému managementu oznámil, že chce odejít z PSG

Jiří Novák, 07. 08. 16:33
Paris Saint-Germain
Neymar

Během jediného přestupového období by se mohlo Paris Saint-Germain rozpadnout hvězdné útočné trio ve složení Lionel Messi (36), Kylian Mbappé (24) a Neymar (31). Právě brazilský fotbalista podle informací francouzského deníku L'Équipe oznámil svému managementu, že by rád pařížský klub opustil.

Reklama

Je to už šest let, co se uskutečnil nejdražší přestup ve fotbalové historii. Brazilský šikula Neymar tehdy přestoupil z Barcelony do . Přestupová částka se vyšplhala na 222 milionů eur.

Od svého příchodu do Paris Saint-Germain odehrál Neymar za klub 173 utkání. Vstřelil 118 branek, na 77 gólů nahrál. Velice slušná čísla. Zdaleka vše ale nebylo během Neymarova francouzského angažmá ideální. Problémy by mohly vyústit v transfer.

Přáním brazilského fotbalisty je návrat do Barcelony. Nic jiného. Ve Španělsku strávil své nejlepší roky, po boku Messiho a Luise Suáreze (36) zářil. Aktuální Neymarova smlouva v PSG je ale platná až do roku 2027. A nemá peněz nazbyt.

Oficiálně ani jedna strana tyto informace nekomentovala, Neymarův otec k možnému odchodu z PSG pouze uvedl: „Nemohu potvrdit zprávu, která se nestala.“

Reklama