Mourinho prý na konci sezony odejde z AS Řím

inFOTBAL.cz, 17. 10. 06:50
AS Řím
José Mourinho
FOTO: depositphotos.com

Novinář Gianluca Di Marzio tvrdí, že José Mourinho po skončení smlouvy na konci sezony opustí . Řekl to v italské televizi Sky Sports s tím, že k prodloužení kontraktu nedojde. „Žádná jednání v tomto směru neprobíhají a nikdy neprobíhala. Takže se jejich cesty příští rok v červnu rozejdou,“ řekl Di Marzio.

Portugalský taktik měl v létě nabídky ze Saúdské Arábie a rozhodl se zůstat v Římě. Zároveň ale s jistotou řekl, že „se tam v budoucnu vidí“.

„Až bude Mourinho volný, Saúdové to zkusí znovu. To je jisté. Bude záležet hlavně na něm, zda ještě bude chtít zůstat v Evropě,“ pronesl italský žurnalista.

Mourinha by teoreticky mohl nahradit Antonio Conte, který nedávno odmítl vést saúdskoarabskou reprezentaci a . Ale netají se tím, že kvůli fanouškům by jednoho dne Neapol nebo právě AS Řím chtěl trénovat.

„To jsou dva kluby, které bych chtěl vyzkoušet kvůli té vášni jejich fanoušků. Doufám, že jednoho dne budu mít příležitost tuto zkušenost prožít. Během sezony ale nevezmu práci, kde jsou vytvořené podmínky ne vámi, ale ještě před vaším příjezdem,“ uvedl Conte.