Lukaku neví, kde bude hrát. Možnosti docházejí, trénuje s juniorkou Chelsea

inFOTBAL.cz, 22. 08. 16:20
Chelsea FC
Romelu Lukaku
FOTO: depositphotos.com

Romelu Lukaku (30) zatím netuší, jaký dres bude v této sezoně oblékat. Stále je hráčem , která s ním ale nepočítá od chvíle, kdy po návratu z Interu Milán řekl, že chce jít pryč. Belgický útočník zatím trénuje s týmem Blues do 21 let a s koučem A-mužstva Mauriciem Pochettinem nekomunikuje, píše britský deník Telegraph.

Reklama

Lukaku v létě odmítl přestoupit do saúdskoarabského Al Hilalu a také zmařil svůj případný návrat do Interu, protože tajně jednal s Juventusem. Ten je v současné době jediným zájemcem, který si ho může dovolit získat na trvalý přestup, ale nejprve potřebuje prodat Dušana Vlahoviče (23).

Chelsea odmítla dvě nabídky Juventusu, který nabízel Vlahoviče výměnou za Lukukua, ale navrch požadoval ve druhém návrhu 30 milionů liber (847 milionů korun). O to londýnský klub nemá zájem, jedině že by „stará dáma“ ze svých požadavků výrazně slevila.

Z pohledu Lukakua není ideální ani to, že ho Chelsea odmítá uvolnit na další hostování a trvá na prodeji. Přitom přestupové okno se pomalu zavírá.