Kolo Muani prý nečetl smlouvu s PSG: Nevěděl jsem, co podepisuji

inFOTBAL.cz, 10. 02. 09:57
Paris Saint-Germain
Randal Kolo Muani

Francouzský útočník Randal Kolo Muani (25) se ohlédl zpětně za svým hektickým přestupem z Eintrachtu Frankfurt do Paris Saint-Germain za 90 milionů eur, který se stihl v poslední minutě letního přestupového okna.

Reklama

„Stále nevím, jak se mi podařilo podepsat smlouvu s . Smlouvu jsem ani nečetl, jen jsem se podepisoval na konci každé stránky, aniž bych věděl, co vlastně parafuji. Vše se odehrálo v rychlém tempu, běhali jsme po úřadech. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil. Bylo to neuvěřitelně stresující! Ten den mi vypadly některé vlasy. Možná v mé smlouvě ještě pár věcí chybí, nevím,“ smál se Kolo Muani při rozhovoru pro magazín Onze Mondial.

„Určitě jsem rád, že přestup vyšel. Bylo potřeba poslat spoustu dokumentů, seděl jsem s tátou v kanceláři a čekal. A když jsem slyšel křik a potlesk, věděl jsem, že je hotovo,“ vzpomínal útočník a dodal: „Ale když chvíli předtím začala média psát, že dohoda padla, byli jsme otrávení, a nechápal jsem, co se děje.“

Kolo Muani po několika měsících přiznal, že se snaží vyrovnat s kritikou, která se na jeho výkony snesla. Prý se ještě necítí v takové pohodě, jakou měl ve Frankfurtu. „Jsem člověk, nejsem robot, mám city. Ale nejsem smutný. Jsem rád, že jsem hráčem PSG. Ale mohl bych být lepší. Musím být šťastný a sebevědomý, a pak všechno půjde jako po másle,“ dodal.