Jihlava registruje velký zájem o hráče. Odchodů by mě bolelo víc, říká Oulehla

Jiří Novák, 18. 11. 12:42
Vysocina Jihlava
David Oulehla
FOTO: fcvysocina.cz

prožívá nadějný podzim. Ve druhé lize se drží na páté příčce, na barážové příčky ztrácí jediný bod. David Oulehla může být spokojený, jenže během zimního přestupového období by se mohl s několika hráči rozloučit. „Sám jsem moc zvědavý, v jakém složení se na jaro sejdeme,“ prohlásil kouč Jihlavy v rozhovoru pro eFotbal.cz.

Zima na Vysočině by měla být spíš ve znamení odchodů, příchodů trenér Oulehla příliš neočekává. „Máme své mantinely, musíme se pohybovat v rámci finančních možnostech klubu,“ vysvětlil 40letý kouč. Zároveň doufá, že mužstvo zůstane co nejvíce pohromadě.

Až po konci podzimní části FORTUNA:LIGY se ale ukáže, jak to bude pro Jihlavu reálné. Mančaft je pod drobnohledem skautů, kteří sledují nejednoho hráče. „Odchodů by mě bolelo víc – Lukáš Fila, Jakub Selnar, Míra Tureček, Araujo-Wilson, ale i mnoho dalších,“ nechal se slyšet lodivod pátého celku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

V případě zajímavé finanční nabídky by ale Oulehla prodej pochopil. „Zvlášť když by to třeba uvolnilo prostředky k tomu, abychom si místo jednoho pořídili dva nové,“ doplnil.