Loučení. Zlatan Ibrahimovič ukončil fotbalovou kariéru

41 let a nekončím, prohlásil Zlatan Ibrahimovič

Zlatan Ibrahimovič
FOTO: depositphotos.com

Zlatan Ibrahimovic nezměnil názor a nemá v plánu odejít do fotbalového důchodu, přestože mu v jeho 41 letech končí smlouva v . Švédský veterán prožil sezonu plnou zranění a po problémech s podkolenní šlachou, lýtkem a kolenem nastoupil pouze ke čtyřem utkáním a vstřelil jeden gól. Ale nevzdává to.

Pokračovat

Verratti vzpomíná na Ibrahimoviće a přemýšlí o odchodu z PSG

Marco Verratti (30) podle L'Équipe přemýšlí o své budoucnosti v Paris Saint-Germain. Poslední sezona není pro Itala a francouzský mančaft nikterak povedená. A Verratti vzpomíná. Zkušenému středopolaři prý chybí autorita z dob, kdy v týmu působil Zlatan Ibrahimović (41).

Ibrahimovič opustí AC Milán, už si domlouvá angažmá s Berlusconim

Zlatan Ibrahimovič

V 41 letech ani náhodou nekončí s fotbalem. Švédská superstar Zlatan Ibrahimovič chce pokračovat v kariéře, i když v dresu to nebude. Na konci sezony klub opustí, ale stěhovat se nebude daleko. Podle Footmercato už jedná o angažmá se dvěma blízkými přáteli Silviem Berlusconim a Adrianem Gallianim necelých dvacet kilometrů od Milána – s AC !

První muž je majitelem klubu, druhý vykonává funkci generálního ředitele stejně jako za starých časů v milánském klubu, kde se s oběma funkcionáři Ibrahimovic poznal. „Procentuální šance na přestup je přes 90 procent,“ píše stejný web.

Zlatan Ibrahimovič údajně nedostane v AC Milán novou smlouvu

Zlatan Ibrahimovič

Švédský útočník Zlatan Ibrahimovič (41) se prý připravuje na konec angažmá v . Italský klub mu podle informací serveru Footmercato nenabídne nový kontrakt, přičemž ten současný vyprší za pár měsíců 30. června.

Pages: 12