Zakaria míří do AS Monaco. Juventus dostane 20 milionů eur

Bonucci nefiguruje v plánech Juventusu a byl zařazen na přestupní listinu

Leonardo Bonucci

Italský stoper Leonardo Bonucci (36) nebude pokračovat v Juventusu. Nový sportovní ředitel klubu Cristiano Giuntoli, který přišel z Neapole, mu na čtvrteční schůzce jednoznačně řekl, že není součástí plánů pro příští sezonu.

S okamžitou platností byl zařazen na přestupní listinu a je na prodej. To stejné platí pro Westona McKennieho (24), Denise Zakariu (26) a Arthura Mela (26).

Zakaria potvrdil, že v Chelsea dohrál. Vrací se do Juventusu

Švýcarský záložník Denis Zakaria (26) potvrdil, že opouští . Na Stamford Bridge hostoval, ale vůbec se neprosadil. Vrací se do Juventusu. „Bylo to těžké období, ale vy jste mi vždycky kryli záda. Děkuji všem, kteří mě podporovali! Soustřeďme se na krásné vzpomínky,“ rozloučil se. Zakariu nechtěl nový trenér Mauricio Pochettino, který vedení Chelsea řekl, aby nevyužíval opční doložky.

Zakaria do Chelsea nepřestoupí, není v plánech nového kouče

Denis Zakaria (26) nebude nadále pokračovat v dresu londýnské . Klub podle Fabrizia Romana neuplatní opci, díky které mohla získat švýcarského středopolaře natrvalo. Mauricio Pochettino se Zakariou nepočítá. 26letý záložník se vrátí do Juventusu.

5m
15. 05. 14:05
Chelsea FC

Zakaria se vrátí do Juventusu. Chelsea ho koupit nechce

nevyužije přestupovou opci na koupi Denise Zakarii (26) za 28 milionů eur. Švýcarský záložník, který na Stamford Bridge hostuje, ale prakticky vůbec nehraje, se na konci sezony vrátí do Juventusu.

Pages: 12