Xabi Alonso na radaru top klubů, chtějí ho v Realu i Bayernu

Xabi Alonso prodloužil smlouvu s Leverkusenem

Bayer prodloužil smlouvu s trenérem Xabi Alonsem o dva roky. Nová Španělova smlouva platí do 30. června 2026. Alonso převzal klub v říjnu loňského roku a následně jej dovedl do semifinále Evropské ligy UEFA a na šesté místo v konečné tabulce Bundesligy.

Xabi Alonso utnul spekulace: Zůstávám v Leverkusenu

Španělský kouč Xabi Alonso byl v několika posledních týdnech často spojován s lavičkami Tottenhamu Hotspur a Realu Madrid. On ale na odchod z Bundesligy nemyslí: „Zůstanu v Bayeru . V tomto klubu a s tímto týmem jsem spokojený.“

Ředitel Leverkusenu: Xabi Alonso zůstane, spolupráce na projektu nás baví

„Jsem si jistý, že Xabi Alonso zůstane u našeho týmu i v příští sezoně. Baví nás spolupráce na našem projektu. Navíc je pod smlouvou do června 2024 a doufáme, že Xabiho udržíme delší dobu,“ řekl šéf Bayeru Fernando Carro.

Reagoval tak na spekulace, které španělského trenéra spojují s lavičkou Tottenhamu Hotspur či Realu Madrid.

5m
04. 05. 22:02
Bayer Leverkusen

Xabi Alonso odmítl spekulace, kterého spojovaly s lavičkou Tottenhamu

Kouč Bayeru Xabi Alonso popřel, že by se chystal opustit německý klub. Reagoval tak na spekulace, podle kterých by mohl převzít Hotspur.

„Ve fotbale se pohybuji už hodně dlouho a vím, že spekulace jsou normální. Ale stále toho máme v Leverkusenu hodně před sebou. Hlavou jsem stoprocentně tady a teď – a budu i příští sezonu,“ řekl Alonso.

Pages: 12