Wijnaldum požádal o ukončení smlouvy, PSG to zamítlo a chce 6 milionů eur

Wijnaldum požádal o ukončení smlouvy, PSG to zamítlo a chce 6 milionů eur

Nizozemský záložník Georginio Wijnaldum (32) podle francouzského deníku L'Équipe požádal vedení Paris Saint-Germain o ukončení smlouvy, aby mohl přestoupit do jiného klubu zadarmo. Pařížané to ale zamítli a za odchod bývalého záložníka Liverpoolu, který nefiguruje v plánech prvního týmu, požadují 6 milionů eur (144 milionů korun). Do konce Wijnaldumovy současné smlouvy zbývá rok.

Wijnaldum je na přestupní listině, PSG ho začal nabízet k prodeji

Paris Saint-Germain chce v létě prodat nizozemského záložníka Georginia Wijnalduma (32), který minulou sezonu strávil na hostování v . Kontrakt s Pařížany mu vyprší příští rok v červnu. Podle Footmercato by mohl využít současného trendu a odejít do Saúdské Arábie. Návrat do nizozemské ligy odmítl, byť o něj projevily zájem a . „Tohle léto si nechávám všechny možnosti otevřené, ale návrat do Nizozemska teď není moje priorita,“ řekl Wijnaldum.

Wijnaldum v AS Řím pokračovat nebude, vrací se do PSG

Georginio Wijnaldum (32) nebude nadále působit v italském . Klub se rozhodl nevyužít kupní opci a nizozemský středopolař se tak vrací do Paris Saint-Germain. V plánech francouzským mistrů ale nefiguruje a mohl by tak znovu odejít.

4m
11. 06. 16:49
Paris Saint-Germain

Wijnaldum bude hledat nový klub, zase chce hrát pravidelně

Nizozemský záložník Georginio Wijnaldum (32) chce v příští sezoně pravidelně hrát a podle toho si vybere svůj nový klub. V uplynulé sezoně hostoval v a smlouvu má podepsanou s ještě na jeden rok. Očekává se, že tohle léto přestoupí jinam.

„Zatím jsem s nikým nemluvil a svůj další klub si vyberu podle sebe. Ještě jsem se nerozhodl, zhodnotím své možnosti, ale opravdu chci hrát, od roku 2021 prakticky nehraji,“ řekl Wijnaldum.

Pages: 12