Sigma Olomouc představila Křišťála. Konečně se dočkal odchodu z Jihlavy

Olomouc se nedohodla s Jihlavou. Křišťal dorazí do Sigmy asi až v létě

hledala pravého obránce pro jaro, ale na zimním transferu Vojtěcha Křišťála (23) se podle iDnes.cz nedokázala s Vysočinou Jihlava domluvit. Krajní obránce tak dorazí až v létě, kdy mu vyprší smlouva, a od 1. července 2023 přestoupí jako volný hráč.

„Jihlavě jsme dali velice slušnou nabídku i na participaci z dalšího prodeje, ale jejich představy byly úplně jiné, a protože mu končí v létě smlouva, nechtěli jsme se do toho pouštět,“ řekl sportovní ředitel Sigmy Ladislav Minář.

Zákulisní informace nicméně hovoří o tom, že jednání nebyla utnuta úplně, a stále mohou pokračovat. Podle iDnesu chce Jihlava nahradit Křišťála Matějem Vlkem (20) z Mladé Boleslavi.

Olomouc se dohodla na příchodu Křišťála z Jihlavy. Řeší se ještě zimní transfer

našla pravého beka a podle iSport.cz se domluvila na příchodu Vojtěcha Křišťála (23) od 1. července 2023, kdy mu vyprší smlouva v druholigové Jihlavě. Nyní se řeší, zda svůj transfer neurychlí.

„Jednáme teď o jeho budoucnosti, protože Vojtěch se rozhodl jít od července jinou cestou a náš klub opustit,“ potvrdil šéf Jihlavy Lukáš Vaculík pro iSport.cz, že by Křišťála mohl uvolnit ještě v zimě. Díky tomu by Jihlava „něco málo“ vyinkasovala.