Čistka v Bayernu Mnichov. Zákaz pro Kahna a jeho protiútok, Tuchel zůstane

Bayern prohrál 1:3 s Lipskem – asi ztratí titul. „Tuchel potřebuje čas“

Oliver Kahn, Thomas Tuchel a Hasan Salihamidžič

Německá média i fanoušci Bayernu Mnichov se znovu vracejí k šokujícímu vyhazovu trenéra Juliana Nagelsmanna. Způsobila to nečekaná porážka 1:3 na domácí půdě s , která bavorského giganta asi připravila o titul. Byla to chyba?

„Nebyla, dlouho jsme se tím zabývali a byli jsme názoru, že musíme jednat. Thomas Tuchel potřebuje s týmem předsezónní přípravu, po ní bude všechno lepší,“ řekl sportovní ředitel Hasan Salihamidžič pro televizi Sky.

„Svou práci dělám 24 hodin 7 dní v týdnu a vždy se snažím odvést maximum. Když vidíte, jaký tým jsme měli před touto sezonou a možná nevyhrajeme titul, je to i pro mě překvapivé.“

Tuchelova pozice není ohrožena, přestupy se budou plánovat s ním

Thomas Tuchel prohrál s Bayernem už 3 zápasy ze 7, tolik porážek „stihl“ Julian Nagelsmann v 37 utkáních. Přesto se na Tuchelově pozici nic nezmění, ať už se v Bundeslize stane cokoli, píše novinář Fabrizio Romano.

Letní přestupové okno bude plánováno s ním tak, aby se restartoval sportovní projekt v příští sezoně. „Bayern bude mít na přestupovém trhu hodně práce. Hlavní prioritou je nový útočník.“

⤵️
Facka pro Bayern: Prohra 1:3 v Mohuči a fanoušci zuří. „Tuchel za to nemůže!“

Facka pro Bayern: Prohra 1:3 v Mohuči a fanoušci zuří. „Tuchel za to nemůže!“

Thomas Tuchel a Oliver Kahn

Oliver Kahn musí obhajovat šokující výměnu trenéra. Vyhazov Juliana Nagelsmanna, kterého nahradil Thomas Tuchel, vůbec nepřináší výsledky. Výkony jsou ještě horší – a Bayern prohrává. Naposledy v Mohuči 1:3. Totální šok, výprask, fanoušci nevěřím svým očím.

„Katastrofální druhý poločas. Takhle titul nevyhrajeme,“ byl zděšený generální ředitel Oliver Kahn, který je pod tlakem. Bývalý legendární gólman čelí možnému vyhazovu.

Pokračovat

Jak Bayern vyhodil Nagelsmanna. Kahn lže, v televizi se hádal s Matthäusem

Oliver Kahn a Lothar Matthäus

Thomas Tuchel má za sebou perfektní premiéru na lavičce Bayernu Mnichov, který v sobotu porazil v přímém souboji o titul Borussii Dortmund 4:2. teď ale řeší jinou otázku: byl by Julian Nagelsmann stále trenérem Bayernu, kdyby Tuchel neměl zájem převzít tým okamžitě?

I kvůli tomu se německé legendy a bývalí spoluhráči Oliver Kahn (CEO Bayernu) a Lothar Matthäus (expert televize Sky) pohádali přímo před televizní kamerou.

Pokračovat
Pages: 123456