Chalobah chce v zimě odejít z Chelsea do Bayernu Mnichov

Chalobah ještě může přijít. Bayern pokračuje v jednání s Chelsea

neukončil jednání s o příchodu anglického obránce Trevoha Chalobaha (24), uvedl novinář Fabrizio Romano. Kluby stále jednají navzdory neochotě Blues odsouhlasit „jen“ hostování. Hráč chce znovu hrát pod trenérem Thomasem Tuchelem.

Bayern Mnichov zvažuje, že koupí Diera z Tottenhamu

Eric Dier
FOTO: depositphotos.com

Anglický univerzál Eric Dier (29) byl v posledních dnech několikrát nabídnut Bayernu Mnichov na přestup. Německý klub nyní interně zvažuje, zda stopera Tottenhamu koupí, protože by ho mohl využít také na pozici defenzivního záložníka. Informovala o tom německá televize Sky.

Pokračovat

Důležitý den pro obranu Bayernu. Odejde Pavard? Přijde Chalobah?

Benjamin Pavard
FOTO: depositphotos.com

požaduje definitivní rozhodnutí Bayernu Mnichov, zda uvolní Benjamina Pavarda (27). Domluvena je částka 32 milionů eur (771 milionů korun), francouzský obránce jednoznačně řekl, že chce odejít a neprodlouží smlouvu, která vyprší příští rok. Problém je, že bundesligový mistr podle německé televize Sky neuvolní hráče, pokud nebude mít náhradu.

Kvůli tomu byla zahájena jednání s o příchodu Trevoha Chalobaha (24). Ve vedení Bayernu nepanuje stoprocentní shoda, ale chce ho trenér Thomas Tuchel. Blues odmítli možnost hostování a chtějí se bavit pouze o permanentním přestupu.

1m
26. 08. 08:41
Bayern Mnichov

Bayern interně řešil Chalobaha. Chelsea mu ale nedovolí odejít na hostování

Trevoh Chalobah
FOTO: depositphotos.com

řeší, kdo nahradí Benjamina Pavarda (27), který pravděpodobně odejde do Interu Milán. Podle německé televize Sky interně diskutoval jméno anglického obránce Trevoha Chalobaha (24), který splňuje požadovaný profil. Navíc trenér Thomas Tuchel s ním spolupracoval v .

Háček je v tom, že Chalobah má podepsanou dlouhodobou smlouvu do roku 2028 s opcí na další rok. Takže nebude levný. I proto ho chce Bayern na hostování, jenže Chelsea je ochotna diskutovat jedině prodej. Do toho všeho je Chalobah momentálně zraněný.

Pages: 12