Tielemans po vypršení smlouvy v Leicesteru přestoupil do Aston Villy

Leicester oficiálně potvrdil konec sedmi hráčů

Sedm hráčů z prvního týmu City končí po vypršení jejich smluv: Youri Tielemans (26), Caglar Söyüncü (27), Daniel Amartey (28), Nampalys Mendy (30), Ryan Bertrand (33), Ayoze Pérez (29) a Tete (23).

Tielemans by mohl zamířit do Aston Villy, Söyüncü je domluvený na přestupu do Atlétika Madrid.

Lišky nadále jednají s kapitánem Jonnym Evansem (35) o prodloužení smlouvy a uplatněna byla klauzule o prodloužení v případě Hamzy Choudhuryho (25) do června 2024.

Tielemans po čtyřech letech končí v Leicesteru

Belgický internacionál Youri Tielemans (26) nebude nadále pokračovat v anglickém Leicesteru. Sám hráč oznámil své rozhodnutí na Instagramu.

V dresu Foxes nastoupil Tielemans do 195 zápasů. Vstřelil 28 branek, ve 26 případech asistoval. Na svém kontě má i starty v Evropské lize a Evropské konferenční lize.

Mourinho chce do AS Řím přivést Tielemanse, který bude volný

José Mourinho by rád viděl Youriho Tielemanse (26) v , píše italský deník Gazzetta dello Sport. Belgickému záložníkovi na konci června vyprší smlouva v Leicesteru a spekuluje se o něm na různých místech, přičemž mezi zájemci o jeho angažování jako volného hráče je i gigant italské . Stejný list také připomíná další dva transfery, na kterých AS Řím pracuje: Houssem Aouar () a Evan Ndicka (Frankfurt). Také jim končí smlouvy.

6m
12. 04. 07:46
Liverpool FC

Tak kdo, když ne Bellingham? Vytipovaní záložníci pro Liverpool

Mason Mount

je ze hry venku – Jude Bellingham (19) na Anfield Road nepřestoupí, protože investice do posil chce rozložit do více hráčů. Místo něj Reds sestavují seznam alternativ.

„V létě chtějí podepsat minimálně dva záložníky a na letní přestavbu již vyčlenili značné finanční prostředky,“ píše Liverpool Echo. „A novou prioritou je nyní Mason Mount (24) z , kterému se blíží poslední rok jeho smlouvy na Stamford Bridge a je výrazně levnější než Bellingham.“

Vedle Mounta jsou údajně mezi vytipovanými hráči také: Ryan Gravenberch (Bayern), Moisés Caicedo a Alexis Mac Allister (oba ), Conor Gallagher (Chelsea), Matheus Nunes (Wolves), Joao Palhinha () a Youri Tielemans ().

Pages: 123