Thiago Silva popírá, že by chtěl opustit Chelsea

Thiago Silva chce údajně zrušit smlouvu s Chelsea

Thiago Silva

Zkušený obránce Thiago Silva (38) prý chce v létě opustit a vrátit se do rodné a hrát za svůj bývalý klub Fluminense. Podle tamějšího deníku Globo Esporte by se chtěl domluvit na předčasném ukončení smlouvy Blues, která má vypršet až v příštím roce a kterou prodloužil teprve v únoru.

„Už bylo rozhodnuto o návratu do Brazílie, což se bude oficiálně řešit po posledním kole ,“ napsal deník. Důvodem může být letošní velmi špatná sezona. Thiago Silva nedávno kritizoval majitele Chelsea za nepromyšlené přestupy.

Thiago Silva kritizuje přestupovou politiku Chelsea: Museli jsme zvětšit kabinu, je nás hodně

Thiago Silva

Zkušený stoper Thiago Silva (38) zkritizoval přestupovou politiku vlastního klubu, respektive jeho nedostatek, se kterou šli Todd Boehly a spol. na přestupový trh po převzetí klubu od Romana Abramoviče.

„Pro klub je to těžké období s velkou nerozhodností. Došlo ke změně majitele, přicházejí noví hráči. Museli jsme zvětšit kabinu, protože neodpovídala velikosti mužstva… Pozitivní je, že v týmu jsou úžasní hráči. Ale na druhou stranu se vždy najde někdo, kdo bude nespokojený a naštvaný, protože ne všichni můžou hrát.

Trenér vybírá do sestavy jen jedenáct hráčů z třiceti a něco. To je těžké. Někteří se do týmu nedostanou. V lednu jsme podepsali osm posil – tohle musíme stopnout a dát tomu nějakou strategii, jinak budeme v příští sezoně opakovat stejné chyby.“

Chelsea hrozí hráčům prodejem, pokud nepodepíší smlouvy aspoň na 3 roky

Todd Boehly

Spolumajitel Todd Boehly dává svým hráčům ultimátum. Podle britského deníku Telegraph hrozí, že každý hráč, který se nebude chtít zavázat ke smlouvě na nejméně tři roky, bude prodán.

Pokračovat

Thiago Silva prodloužil smlouvu s Chelsea do roku 2024

O další sezonu prodloužil svůj kontrakt brazilský stoper Thiago Silva (38) v londýnské .

„Jsem upřímně šťastný, že mohu pokračovat s Blues. Když jsem tu podepsal první smlouvu, bylo to jen na jeden rok. Teď už je to čtvrtý! To jsem si nedokázal představit, ale opravdu je to pro mě velmi výjimečný okamžik,“ je nadšený Thiago Silva.

„Je to talent světové třídy. Jeho zkušenosti, kvalita a vůdčí schopnosti jsou pro naši budoucí vizi zásadní. Jsme nadšeni, že prodloužil smlouvu, těšíme se na další úspěchy s ním,“ doplnil spolumajitel Chelsea Todd Boehly.

DAR 7292
Pages: 12