Tete v Galatasarayi, smlouva na čtyři roky s opcí na další sezonu

Leicester oficiálně potvrdil konec sedmi hráčů

Sedm hráčů z prvního týmu City končí po vypršení jejich smluv: Youri Tielemans (26), Caglar Söyüncü (27), Daniel Amartey (28), Nampalys Mendy (30), Ryan Bertrand (33), Ayoze Pérez (29) a Tete (23).

Tielemans by mohl zamířit do Aston Villy, Söyüncü je domluvený na přestupu do Atlétika Madrid.

Lišky nadále jednají s kapitánem Jonnym Evansem (35) o prodloužení smlouvy a uplatněna byla klauzule o prodloužení v případě Hamzy Choudhuryho (25) do června 2024.

Tete už je v Leicesteru, hostovat bude do konce sezony

City oznámil, že si ze Šachtaru Doněck půjčil Mateuse Teteho (22), který na podzim hostoval v Lyonu, kde zaznamenal 6 gólů a 2 asistence. Lišky se s francouzským klubem musely domluvit na finanční kompenzaci, protože původně měl brazilský křídelník hostovat v Lyonu do června. Teteho smlouva se Šachtarem byla v březnu minulého roku pozastavena kvůli válce na Ukrajině, do klubu se má vrátit 1. července. „Doufám, že si připíšu hodně gólů a asistencí a že všichni budou rádi, když mě uvidí hrát,“ řekl Tete.

775930680 044

Tete míří do Leicesteru. Dnes letí na prohlídku

Brazilský útočník Tete letí do , kde podstoupí zdravotní prohlídku před přestupem do Leicesteru. Kluby jsou domluvené, zbývají jen testy a podpis smlouvy. Tete je hráčem Šachtaru Doněck, na podzim hostoval v Lyonu.

9m
27. 12. 11:20
Olympique Lyon

Arsenal a Tottenham mají možnost podepsat Brazilce Teteho

i Hotspur údajně dostaly nabídku, díky které by mohly podepsat brazilské křídlo Teteho (22). Ten momentálně hraje za , kde hostuje ze Šachtaru Doněck. (90min)

Pages: 12