Ter Stegen se vzdá části platu a podepíše s Barcelonou novou smlouvu

Dembélé, Fati, Ter Stegen – nejsou na prodej. Prezident Barcelony dal fanouškům slib

Prezident Barcelony Joan Laporta slíbil fanouškům, že neprodá klíčové hráče. „S Ousmaném Dembélém budeme jednat o nové smlouvě v nadcházejících měsících. Spekulace o ? Dembélé není na prodej. Ani za 70 milionů eur, ani za žádnou jinou částku. To platí i pro Ansu Fatiho, se kterým počítáme do budoucna. Není na prodej. Ter Stegen? Není na prodej.“

Laporta také vyloučil, že koupí Bernarda Silvu z Manchesteru City. „Neutratíme za něj 80 milionů eur, tím jsem si jistý,“ dodal v rozhovoru pro Cadena Ser.

Xavi požádal vedení, aby neprodalo De Jonga a Ter Stegena

Trenér Barcelony Xavi Hernández požádal vedení klubu, aby neprodávalo záložníka Frenkieho de Jonga a brankáře Marca-Andrého Ter Stegena.

potřebuje po katastrofálním vyřazení z Ligy mistrů generovat příjmy, i proto měl klub zvažovat prodej této dvojice, za kterou by údajně získal 80 milionů eur.

Xavi je však stále považuje za součást svých budoucích plánů a místo toho chce, aby Barcelona oběma hráčům nabídla nové smlouvy.

Barcelona žádá hráče, aby přistoupili na snížení platu

Frenkie de Jong (25) a Marc-André ter Stegen (30) byli údajně kontaktováni vedením Barcelony a požádáni, zda by mohli upravit svoje platy směrem dolů. Tím by pomohli finanční situaci klubu, píše Mundo Deportivo.

De Jong si navíc v rozhovoru pro De Telegraaf postěžoval, že za únikem detailů v jeho smlouvě do médií stojí právě vedení Barcelony.

„V Barceloně jsem velmi šťastný. Život je tu perfektní a doufám, že zůstanu dalších osm nebo deset let. Jednou ale noviny zveřejnily podrobnosti z mé smlouvy. Já jim to neřekl a věděla o nich už jenom jedna strana. Musel to být klub. Bylo mi nepříjemně, ale už jsem to nemohl nijak ovlivnit. Tihle lidi vedou klub, ale já s nimi nepřicházím do styku.“

10m
19. 11. 07:17
Bayern Mnichov

Bayern vyhlíží Neuerova nástupce, Ter Stegen bude stát minimálně 40 milionů eur

bude muset zaplatit minimálně 40 milionů eur, aby podepsal brankáře Barcelony Marca-André ter Stegena (30), píše deník El Nacional.

Bavorský celek považuje ter Stegena za nástupce svého krajana a legendy Bayernu Mnichov Manuela Neuera (36), kterému v roce 2024 vyprší smlouva. z požadavků jen tak neustoupí, protože Ter Stegen má u ní smlouvu do roku 2025