Teplice si pozvaly na testy makedonského útočníka Stankovskiho

Babacar Sy po přestupu do Slavie zamířil do Teplic

Senegalský útočník Babacar Sy (22) neodcestoval se Slavií na soustředění do Portugalska a připravuje se na jarní část sezony v Teplicích. Kluby aktuálně jednají o podmínkách půlročního hostování.

Slavia by mohla poslat Babacara Sy na hostování do Teplic

Senegalský útočník Babacar Sy by měl po přestupu do pražské Slavie okamžitě zamířit na hostování do jiného klubu. Podle informací iSport.cz bude s největší pravděpodobností působit na jaře v Teplicích. S týmem by mohl odletěl na soustředění do Turecka. O hráče měly zájem také , a .

FOTO: .cz

Babacar Sy přestoupil do Slavie. Upsal se do 2026

„Sešívaní“ potvrdili další zimní posilu, o které se dlouhé týdny spekulovalo. Z druholigového Táborska dorazil senegalský útočník Babacar Sy (22). Smlouvu podepsal do roku 2026. Přestupní částku kluby nekomentují, spekuluje se o sumě kolem 2,5 milionu korun. „Tak velký klub! Splnil se mi sen,“ je nadšený Sy.

„Babacar nás zaujal už dříve, ale chtěli jsme vidět, jestli zvládne první důležitý krok v adaptaci na český fotbal, což se mu v Táborsku povedlo. Teď ho čeká krok druhý, aby se prosadil v nejvyšší soutěži. Věříme, že do budoucna to bude pro Slavii skvělá investice,“ řekl sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek na klubovém webu.

s předstihem také řešila, že by Babacar Sy mohl odejít na hostování do jiného klubu. Spekulovalo se například o Zlínu či Liberci. Otázkou je, zda v kádru spíše nezůstane poté, co nevyšel přestup Emmanuela Yeboaha z rumunské Kluže.

Babacar Sy může po přestupu do Slavie jít hostovat do Zlína, nebo Liberce

Senegalský útočník Babacar Sy (22), který řeší přestup z druholigového Táborska do pražské Slavie, by měl rovnou zamířit na hostování do jiného klubu. Podle iSport.cz „sešívaní“ jednají o této možnosti se Slovanem a Trinity . Má se rozhodnout do konce tohoto týdne.

Pages: 12