Tomáš Souček podepsal ve West Hamu nový čtyřletý kontrakt

West Ham čekají změny. Mluví se o odchodech Součka, Coufala i Moyese

Tomáš Souček a Vladimír Coufal

Nebude to stejný jako v této sezoně. V létě ho čekají velké změny a britská média už spekulují, kdo je na odstřel.

„Jako první půjde David Moyes,“ píše deník Mail. „Existuje stále větší pocit, že ho klub po sezoně odvolá, přestože trenérova smlouva vyprší až na konci příští sezony.“

Pokračovat

Konkurence pro Součka? West Ham se zapojil do boje o Guendouziho

Francouzský záložník Matteo Guendouzi by mohl zamířit do . Podle deníku L'Équipe o něj projevily zájem a . V případě Kladivářů by šlo jednoznačně o velkou konkurenci pro českého záložníka Tomáše Součka.

Guendouzi již obdržel oficiální nabídku od Aston Villy, kam ho chce přivést jeho bývalý kouč z Arsenalu Unai Emery. ale logicky nechce o klíčového hráče přijít uprostřed sezony, a tak zváží jen vysoce lukrativní nabídku.

West Ham plánuje koupit Součkovi konkurenci. A co Coufal?

Těžký život začal českým fotbalistům ve West Hamu. Klub plánuje přivést v zimě Brazilce Gersona z , aby vytvořil silnou konkurenci pro Tomáše Součka.

A britská média ihned spekulují, zda to bude impuls pro trenéra Moyese, aby “se konečně zbavil Součka, který již více než rok podává nedostatečné výkony”.

Často se skloňuje i jméno Vladimíra Coufala, který spíš nehraje než naopak. Mluvilo se o zájmu Leverkusenu, ale aktivně pro něj nový klub nehledá. Ví se jen to, že zájemce by musel složit 6 milionů liber.