Barcelona obdržela zelenou od španělské ligy. Může registrovat smlouvy a posily

Sergi Roberto prodloužil smlouvu s Barcelonou

Univerzál Sergi Roberto (31) podepsal s Barcelonou nový kontrakt do 30. června 2024. Výkupní klauzule byla formálně stanovena na 400 milionů eur.

Barcelona připravuje novou smlouvu pro Sergia Roberta

Univerzál Sergi Roberto (30) zůstane na Camp Nou. Tedy asi. pro něj chystá novou smlouvu poté, co první nabídku hráč podle deníku MARCA odmítl. Katalánci se ho snaží přesvědčit, aby neodešel po skončení té stávající toto léto zadarmo. Pokud se dohodnou, prodloužena bude o rok s opcí na další sezonu. (Mundo Deportivo)

Sergi Roberto chce prodloužit smlouvu s Barcelonou

Univerzál Sergi Roberto z Barcelony řekl pro RAC1, že jeho prioritou je i přes končící smlouvu zůstat na Camp Nou. „Opravdu chci prodloužit smlouvu s Barcelonou a je to moje priorita. S klubem zatím nevedeme žádná jednání. Trenér Xavi mi už ale řekl, že chce, abych zůstal a pokračoval tady.“

10m
14. 12. 06:00
FC Barcelona

Xavi potřebuje pravého beka. „Araújo a Sergio Roberto jsou tvoje posily“

Návraty Sergiho Roberta a Araúja po zranění mají zocelit pravou stranu obrany Barcelony. Další posily trenér Xavi Hernández nedostane. „Tohle jsou posily,“ měl slyšet od vedení klubu. Finanční problémy nedovolí klubu koupit nového beka, a tak se Katalánci musí přizpůsobit. Tihle dva plus Jules Koundé jsou pro Xaviho jediné možnosti, jakými tuto pozici obsadit.

Ještě bychom málem zapomněli na Héctora Bellerína, ale s jeho výkony Xavi není vůbec spokojen. I proto se spekuluje o jeho odchodu. Jestliže by se finanční situace Barcelony zlepšila, údajně půjde po hlavě po Juanu Foythovi z Villarrealu. Dalším na seznamu může být Benjamin Pavard, který chce odejít z Bayernu. (AS)

04 RONALD ARAUJO
Pages: 12