Jestli nevyjde Bayernu znovu nevyjde Palhinha, záložní variantou je McTominay

Bayern interně zvažuje nabídku na McTominaye

má zájem o hostování Scotta McTominaye (26) z Manchesteru United, píše německý deník Bild. Německý mistr zvažuje výměnný obchod, přičemž opačným směrem by mohl zamířit Ryan Gravenberch (21), který je nespokojený s nedostatkem herního vytížení.

Na Amrabata si musí Manchesteru United vydělat z prodeje hráčů. Kdo odejde?

Sofyan Amrabat
FOTO: depositphotos.com

si možná bude muset počkat na příchod nového defenzivního záložníka, kterým se potenciálně může stát Sofyan Amrabat (26) z Fiorentiny, až do konce letního přestupového období. Jak uvedl britský deník Guardian, anglický klub musí nejprve získat finance z prodeje hráčů.

Pokračovat

West Ham hledá náhradu za Rice, ve hře i McTominay

Hammers musí zalepit díru způsobenou odchodem Declana Rice (24). má na radaru hned několik záložníků, většinu z nich si mohli zástupci londýnského klubu prohlédnout v .

Podle Sky Sports by k vítězům Evropské konferenční ligy mohl zamířit Scott McTominay (26), jehož údajně dlouhodobě sledují. Zájem je také o Denise Zakariu (26), který se vrátil po sezoně v do Juventusu.

Zpět do nejvyšší anglické soutěže by se mohl podívat také James Ward-Prowse (28). Mezi možnostmi jsou také Joao Palhinha (28) a Edson Álvarez (25).

4m
26. 05. 10:39
Manchester United

Manchester United zváží prodej dvou záložníků

by mohl prodat Scotta McTominaye (26) a Donnyho van de Beeka (26), pokud v létě podepíše Masona Mounta (24). Tvrdí to deník The Sun, podle něhož o McTominaye usilují a .

Pages: 123