Borussia Dortmund chce Sabitzera. Nabízí mu ale menší plat, než má v Bayernu

Změny v Manchesteru United. Ze Sparty se vrátil Kovář, De Gea se řeší

Matěj Kovář

S posledním červnovým dnem nastává několik formálních i větších změn v kádru Manchesteru United. „Před začátkem přípravy příští týden ho doplňují návraty hráčů, kteří hostovali v jiných klubech. Dean Henderson (26) byl jedničkou v Nottinghamu, než se zranil, zatímco Matěj Kovář (23) vyhrál českou ligu se Spartou,“ informuje anglický klub.

Pokračovat

Manchester United chce udržet Sabitzera

Marcel Sabitzer (29) je podle německého Sky Sports mezi letními cíli Manchesteru United. Rakušan je momentálně v anglickém klubu na hostování, by ale rád záložníka v týmu udržel.

Bayern cení Sabitzera na 25 milionů eur, smlouva středopolaři končí v roce 2025. Momentálně nedochází k žádnému vývoji kvůli nejasnostem kolem vlastnictví nejúspěšnějšího anglického klubu.

Udrží Sparta Kováře? Manchester United má stále zájem o Sommera

Yann Sommer

hledá nového gólmana a jednou z úvah je, že si z původně dvouletého hostování předčasně stáhne Matěje Kováře (22) ze Sparty. Anglický velkoklub ale zároveň zkoumá i jiné možnosti. Podle německého deníku Bild by mohl koupit Yanna Sommera (34). Současná jednička Bayernu přijde o místo, jakmile se uzdraví Manuel Neuer.

Bayern prý nebude Sommerovi bránit v odchodu, za jeho přestup však požaduje 8 milionů eur. Tedy stejnou částku, kterou za něj zaplatil v lednu Borussii . Bundesligový tým bude s United řešit také prodej rakouského záložníka Marcela Sabitzera (29) za 20 milionů eur.

6m
16. 04. 13:33
Manchester United

Bayern musí snížit Sabitzerovu cenu, aby přestoupil do Manchesteru United

Šance na trvalý přestup rakouského záložníka Marcela Sabitzera (29) do Manchesteru United závisí i na tom, zda sníží požadovanou cenu 30 milionů eur. (The Sun)

Pages: 1234