Tottenham vedle Nagelsmanna zkouší i jiné varianty. Oslovil Amorima

Tottenham jedná s Luisem Enriquem a Rúbenem Amorimem

Luis Enrique

aktuálně vede jednání minimálně se dvěma trenéry Luisem Enriquem (bez angažmá) a Rúbenem Amorimem (). Podle britských médií patří tihle dva k velkým favoritům na post u týmu Spurs. Také byli chvíli na seznamu potenciálních koučů , která se ale rozhodla jít jiným směrem.

Mezi kandidáty Tottenhamu jsou údajně také Arne Slot () a Vincent Kompany (). Opětovné angažování Mauricia Pochettina „je považováno za nereálné“.

Chelsea jednala s Rúbenem Amorimem, talentovaný kouč trénuje Sporting

Rúben Amorim

má podle britského deníku Guardian za sebou další jednání s potenciálním novým trenérem – a to s Rúbenem Amorimem ze Sportingu Lisabon. Hledání kouče na Stamford Bridge pokračuje.

Pokračovat

ESPN: Chelsea přemýšlí také o návratu Carla Ancelottiho

Carlo Ancelotti

Výběr nového trenéra je i díky příchodu Franka Lamparda tak pečlivý, že seznam potenciálních kandidátů neustále roste. Podle ESPN se na Stamford Bridge zvažuje také návrat Carla Ancelottiho, o jehož budoucnosti v Realu Madrid existují pochybnosti.

Pokračovat
6m
04. 04. 07:19
Chelsea FC

Seznam potenciálních trenérů pro Chelsea se rozšiřuje

Mauricio Pochettino

Julian Nagelsmann zůstává ve hře o trenérskou židli v , i když se objevují zprávy, že by se funkce nemusel chtít ujmout hned. Britský deník The Times píše, že majitelé klubu chtějí nového trenéra nejpozději příští týden před čtvrtfinálovým zápasem Ligy mistrů s Realem Madrid, a tak nechali sportovní ředitele Laurence Stewarta a Paula Winstanleyho sestavit seznam potenciálních trenérů.

Na něm se podle Telegraphu objevují tato jména: Nagelsmann, Luis Enrique, Rúben Amorim (o těch jsme psali zde), ale také Luciano Spaletti a Mauricio Pochettino. List Guardian ještě přidává jméno Olivera Glasnera z Eintrachtu Frankfurt. Se všemi chce vedení Blues mluvit, než udělá finální rozhodnutí.

Sky Sports také uvádí, že majitelé Chelsea mají obavy z toho, že Nagelsmannovi je jen 35 let.

Pages: 12