Richarlison se rozplakal. Složité období od přestupu do Tottenhamu. „Zradili mě blízcí“

Salah nevyšel, saúdský klub si vyhlédl jako náhradu Richarlisona

Richarlison
FOTO: depositphotos.com

Jedním z hlavních přestupových cílů Saúdské Arábie byl během letního přestupového období Mohamed Salah (31). Za egyptského fotbalistu dokonce Al Ittihad nabídl Liverpoolu 150 milionů liber. Reds návrh rychle zamítnuli a saúdský klub si hledal náhradu.

Tou se mohl podle Telegraphu stát Richarlison (26). O brazilského útočníka momentálně oblékajícího dres Tottenhamu se zajímal Al Ittihad během posledního dne přestupového okna. Krátká jednání ale začala pozdě a nedostala se do pokročilejší fáze.

O Richarlisona se začal zajímat Real Madrid

Brazilský útočník Tottenhamu Richarlison (25) z Tottenhamu se údajně ocitl na seznamu vyhlédnutých posil pro . „Bílý balet“ podle španělského deníku Mundo Deportivo vypracoval dlouhý list jmen, které by mohly doplnit Karima Benzemu (35) a v budoucnu ho nahradit. Vedle Richarlisona jsou zde, a to asi nepřekvapí, Erling Haaland (), Kylian Mbappé () či Goncalo Ramos (Benfica).

⚪️ Real Madrid zkusí Haalanda už letos. Chce otestovat odhodlání City

Richarlison kritizoval trenéra Conteho: Nerozumím mu, zase lavička. Sezona je na ho*no

Brazilský útočník Richarlison (25) v emocích otevřeně mluvil o rozhodnutích vlastního trenéra Antonia Conteho. A kritizoval je. Poté, co byl vyřazen milánským AC z Ligy mistrů, označil tuto sezonu za propadák. Akorát vulgárnějším slovem.

„Abych byl upřímný, tahle sezona stojí za ho*no. Chci hrát. Nerozuměl jsem tomu (rozhodnutím trenéra Conteho). Byl jsem v laufu – a Conte mě zase posadil na lavičku. V úterý na tréninku mě zkoušel v základní sestavě, a pak… zase lavička.“

Britská média mají jasno v tom, že italský kouč v Tottenhamu nejpozději na konci sezony odejde. Včera po zápase to odmítl komentovat. „Dnes není den, kdy budu mluvit a diskutovat o své budoucnosti. Mám smlouvu do konce sezony a Tottenham moc dobře ví, co si myslím… Na konci sezony si promluvíme. Anebo mě vyhodí dřív, kdo ví.“

Kdo nahradí Benzemu? Další jména pro Real Madrid: Vlahovič a Richarlison

Richarlison
Koláž: inFOTBAL.cz

se zajímá o Dušana Vlahoviče () a Richarlisona ( Hotspur) a považuje posílení útoku v letním přestupovém období za nezbytné. Tvrdí to zdroje ESPN.

Pokračovat
Pages: 12