Declan Rice je hráčem Arsenalu. Kanonýři za nikoho v historii neutratili víc

West Ham potvrdil, že Declan Rice přestoupil do Arsenalu

Declan Rice
FOTO: depositphotos.com

United může potvrdit, že bylo dosaženo dohody o odchodu Declana Rice (24) z klubu za rekordní britský přestupní poplatek,“ oznámili Kladiváři, aniž by jmenovali nebo upřesnili přestupovou částku. Samozřejmě jde o Arsenal a cena dosáhla 100 milionů liber + 5 milionů liber bonusy.

Pokračovat

Podepsáno. Declan Rice bude dnes představen v Arsenalu

Declan Rice
FOTO: depositphotos.com

v pátečních večerních hodinách podepsal poslední smlouvy a Declan Rice (24) se stal hráčem Arsenalu. Už dnes by měl být představen jako jeho nová posila.

Transfer byl domluven před osmi dny, ale teprve včera Kladiváři obdrželi dokumenty k potřebné k dokončení obchodu, čímž jejich frustrace rostla. „Nikdy jsem nezažil něco podobného,“ řekl jeden ze zdrojů televize Sky Sports News.

Gunners oznámí velký přestup před svým nedělním odjezdem na předsezónní turné do .

Declan Rice má volnou cestu do Arsenalu. Dohoda s West Hamem je uzavřena

Declan Rice
FOTO: depositphotos.com

Dohoda mezi Arsenalem a West Hamem je uzavřena. Gunners podepisují Declana Riceho (24), svůj hlavní cíl tohoto léta. Poslední překážka v podobě struktury vyplácení ohromné částky byla dořešena. Mělo by jít o tři splátky během 24 měsíců. Anglický záložník ještě tento týden podstoupí zdravotní prohlídku, po které podepíše dlouhodobou smlouvu.

Pokračovat

West Ham přijal nabídku Arsenalu za Riceho

Kladiváři údajně oznámili Arsenalu, že přijímají nabídku za Declana Riceho (24). Gunners poslali West Hamu návrh ve výši 100 milionů liber + 5 milionů v bonusech za anglického reprezentanta.

Nyní zbývá jen doladit poslední detaily. Řeší se především struktura platby, prý chce 100 milionů liber do osmnácti měsíců.

Pages: 123456789101112