Rashford prodloužil smlouvu s Manchesterem United do 2028

Rashford podepíše s Manchesterem United novou smlouvu. Odmítl jiné nabídky

Marcus Rashford

Marcus Rashford (25) je připraven svěřit svou dlouhodobou budoucnost Manchesteru United. Anglický útočník se podle serveru The Athletic prakticky dohodl na nové pětileté smlouvě do 30. června 2028. Stávající kontrakt by mu vypršel už příští rok.

Jednání mezi klubem a agentem jsou v závěrečné fázi. Rashford měl na stole i jiné lukrativnější nabídky z a jiných zemí, spekulovalo se třeba o Paris Saint-Germain, ale rozhodl se je všechny odmítnout a zůstat na Old Trafford.

Rashford protahuje jednání s Manchesterem United, Ten Hag zůstává klidný

Marcus Rashford

Erik ten Hag je přesvědčen, že a Marcus Rashford (25) „najdou společnou řeč“ ohledně útočníkovy nové smlouvy. Rashford má v klubu, za který hraje od svých sedmi let, kontrakt už jen na jeden rok a před několika měsíci vyvracel zprávy, že požaduje vysoký plat 500 000 liber týdně. Přesto se jednání právě kvůli platu protahují.

„Vím, že to trvá, ale o jednání mluvit nebudu. V tuto chvíli to pro mě ani pro Rashyho není důležité. V první řadě chce dávat víc gólů, a taky má skvělou sezonu. Musíme se dostat do Ligy mistrů, na to se soustředíme. Marcus chce zůstat, my chceme, aby zůstal, takže si myslím, že se nakonec potkáme (na podmínkách smlouvy).“

Manchester United a Rashford: jednání jsou na dobré cestě

pokračuje v jednáních s hvězdným Marcusem Rashfordem (25) a dohoda se podle Telegraphu blíží.

Anglický reprezentant prožívá veleúspěšnou sezonu v . Nastoupil k 31 zápasům, během kterých nastřádal 16 gólů a 5 asistencí. Erik ten Hag chce Rashforda v týmu udržet. Na stole je nabídka, jež by 25letého útočníka zařadila mezi nejlépe placené hráče Rudých ďáblů

Rashford označil za nesmysl, že chce po United 500 000 liber týdně

Anglický útočník Marcus Rashford (25) odmítl zprávy několika britských deníků (například Daily Star na obrázku), že by chtěl za setrvání v Manchesteru United novou smlouvu s platem 500 000 liber týdně. Označil to za naprostý „naprostý nesmysl“.

129216020 star
Pages: 1234