AC Milán představil Pulisice. Podepsal do 2027

Chelsea údajně připravuje nabídku na Cherkiho z Lyonu

se chystá nahradit Christiana Pulisice (24), který přestupuje do AC Milán, francouzským křídelníkem Rayanem Cherkim (19), informuje ESPN. Cherki je oceňován na 40 milionů eur a má podepsanou smlouvu do léta 2025.

Pulisic v tomto týdnu přestoupí do AC Milán

Americký křídelník Christian Pulisic (24) odlétá tento týden na zdravotní prohlídku do , po ní bude stvrzen jeho přestup z . Dohoda je mezi kluby uzavřena, Pulisic podepíše kontrakt do roku 2027. V je kritizovaný, že upřednostnil Itálii před angažmá v .

Pulisic přestupuje do AC Milán. Chelsea přijala poslední nabídku 20 milionů eur

Americký křídelník Christian Pulisic (24) odchází z a oblékne dres , informuje novinář Fabrizio Romano. „Dohoda mezi kluby je uzavřena, Blues přijali podmínky poslední nabídky 20 milionů eur s bonusy.“

Pulisic je domluvený na smlouvě s AC Milán už několik týdnů. Byla to jeho jediná možnost, o jiném klubu neuvažoval. Nyní se plánuje lékařská prohlídka.

3m
05. 07. 15:44
Chelsea FC

Pulisic na listině. AC Milán podal druhou nabídku, Lyon nabízí víc

 učinil druhou nabídku na amerického křídelníka  Christiana Pulisice (24). Její hodnota dosahuje 22 milionů eur, první nabídka ve výši 14 milionů eur byla odmítnuta. Olympique nabízí ale ještě víc – 25 milionů eur, což je podle serveru The Athletic číslo více v souladu s tím, co chce Chelsea získat.

Pages: 1234