Hotovo. Plavšič opustil Slavii a přestoupil do polského Rakówa

Plavšič přestoupí k polskému mistrovi. V Rakówu podepíše víceletou smlouvu

Srdjan Plavšič
FOTO: TV

Návrat do Baníku se nekoná. Srdjan Plavšič (27) by měl podle polského portálu Meczyki natrvalo přestoupit ze Slavie do Rakówa. Jednání už jsou údajně ve velice pokročilé fázi, Plavšič prý podstupuje zdravotní testy a v nejbližší době podepíše s úřadujícími mistry Polska smlouvu.

Kontrakt by měl Plavšiče s polským klubem vázat až na pět let. Původní zdroj hovoří i o kratší možnosti, tedy čtyřleté smlouvě.

Srbský rychlík by se v případě odchodu rozloučil po šesti letech s českým fotbalem. Nejvíce odehraných zápasů má v dresu Sparty (101), ukázal se i v barvách Slavie (39) a Baníku (27).

Slavia se připravuje na redukci kádru. Dva hráči už vědí, že odejdou

Srdjan Plavšič
FOTO: TV

Široký kádr Slavie opustí několik hráčů. Minimálně dva z nich už vědí, že budou v příští sezoně působit v jiných klubech. Řekl to trenér „sešívaných“ Jindřich Trpišovský po generálce s Dynamem Drážďany (1:1).

Pokračovat

Hapal vyhlíží posily ze Slavie. Na cestě do Baníku jsou Rigo a Markovič

Trenér Baníku Pavel Hapal potvrdil, že čeká na příchody Tomáše Riga (20) a Jakuba Markoviče (21) z pražské Slavie. Jejich forma působení v Ostravě se aktuálně řeší. Také stále doufá, že by Srdjan Plavšič (27, ) a Cadu (25, ) mohli v jeho týmu pokračovat.

Hapal a Fleišmann v Baníku zůstávají. „A chceme posily pro atraktivnější fotbal“

Pavel Hapal

nebude provádět žádné změny v současném realizačním týmu. Řekl to sportovní ředitel Luděk Mikloško. Naopak chce hlavnímu trenérovi Pavlu Hapalovi sehnat kvalitní posily. „Abychom mohli hrát atraktivnější fotbal,“ pronesl.

Pokračovat
Pages: 123