De Gea se stále nedohodl na smlouvě. Co to může znamenat pro Spartu a Kováře?

Manchester United hledá brankáře, bude novou jedničkou Pickford?

Jordan Pickford
FOTO: depositphotos.com

připravuje nabídku 45 milionů liber za brankáře Evertonu a anglické Jordana Pickforda (29). Podle britského listu Star Sunday je na vrcholu seznamu potenciálních náhrad za dosavadní jedničku Davida de Geu (32), který stále neprodloužil smlouvu. Jednání se táhnou údajně kvůli tomu, že odmítl přistoupit na snížení platu z 375 000 liber na 200 000 liber týdně.

Tottenham škrtne Llorise a chce přivést Pickforda

chce získat anglickou reprezentační jedničku Jordana Pickforda (29) navzdory tomu, že ho připoutal k nové 4,5leté smlouvě. „Spurs se chystají v létě vyměnit brankáře, protože dny Huga Llorise (36) jsou sečteny,“ píše deník The Sun s tím, že Pickford má v kontraktu schovanou klauzuli o prodeji v případě, že Everton sestoupí z .

„Toffees by stále chtěli kolem 35 milionů liber, ale dalo by se smlouvat. Realita je taková, že Pickford bude prodán, pokud se Everton nezachrání.“

Potvrzeno. Pickford prodloužil smlouvu s Evertonem do 2027

Pickford 23.02.23 004

Hotovo, podepsáno. Anglický reprezentační gólman Jordan Pickford (28) prodloužil svůj kontrakt s Evertonem na dalších 4,5 roku do 30. června 2027.

je výjimečný klub. Podpora, kterou jsem zde měl od všech, když jsem ve 22 letech přišel, byla pro mě i moji rodinu důležitá. Jsem tu šťastný, Everton miluji,“ řekl Pickford.

„Posledních pár sezón nebylo to, co jsme chtěli, ale nyní máme manažera, který nás nasměruje správným směrem a dostane nás v tabulce nahoru. Určitě je mým cílem být v tomto klubu úspěšný.“

Pickford se dohodl s Evertonem na nové smlouvě

Anglický reprezentační gólman Jordan Pickford (28) by měl pokračovat v Evertonu. Ačkoli byl spojován s angažmá v Manchesteru United, se svým současným klubem se podle britských médií dohodl na nové smlouvě. Ta bude podepsána během příštího týdne.

Pages: 12