Potvrzeno. Pekhart se vrátil do Legie Varšava

Pekhart potvrdil, že se vrací do Legie Varšava. „Je to blízko“

Tomáš Pekhart (33) má blízko návratu do Legie Varšava. Český útočník, který byl v sezoně 2020/2021 s 22 góly nejlepším střelcem polské Ekstraklasy, by měl transfer uzavřít v nejbližších dnech. Pekhart naposledy působil v tureckém Gaziantepu, kde začátkem prosince po dohodě ukončil smlouvu.

„Ve Varšavě se s manželkou cítili skvěle, proto sní o návratu. Navíc je podle posledních zpráv v pravidelném kontaktu se sportovním ředitelem Legie Jacekem Zielinskim. Jednání se mají ubírat správným směrem,“ píše polský server Interia, kterému Pekhart potvrdil právě probíhající jednání. Smlouvu by měl podepsat na rok a půl, tedy do konce sezony 2023/2024.

Tomáš Pekhart

Pekhart řeší budoucnost: Vrátí se do Legie Varšava?

Český útočník Tomáš Pekhart (33), který ukončil smlouvu v tureckém Gaziantepu a od 1. ledna se stane volným hráčem, by se mohl vrátit do Polska. Podle informací serveru iSport.cz sleduje jeho situaci Legia Varšava.

Pekhart opouští Turecko, dohodl se na ukončení smlouvy

Český útočník Tomáš Pekhart (33) se údajně dohodl na ukončení smlouvy s klubem Gaziantep FK. Podle webu fanatik.com.tr nebyl s životem v Turecku od začátku angažmá spokojený a navíc na něj negativně zapůsobila návštěva domu, kde v roce 2017 spáchal sebevraždu kamarád František Rajtoral.

Nyní by se Pekhart měl stát volným hráčem, nelze tedy vyloučit jeho návrat do české ligy.