Pau Torres oficiálně hráčem Aston Villy

Má být hotovo. Pau Torres zamíří do Aston Villy

Unai Emery podle informací The Athletic přivádí do Aston Villy další posilu. Do by měl dorazit Pau Torres (26). Španělský stoper už pod Emerym působil ve Villarealu, ze kterého Torres do Aston Villy přestoupí.

Pau Torres je na seznamu Juventusu. Začal se dotazovat

zahájil jednání o příchodu Pau Torrese (26) ze španělského Villarrealu, píše španělský deník Sport. Začal klasickým dotazováním na podmínky potenciálního přestupu, protože španělského obránce má na seznamu vytipovaných posil. „Zatím nepadlo žádné rozhodnutí, bude záležet na situaci ve vedení klubu. Zájem má více klubů.“

Výprodej hvězd. PSG potřebuje navýšit budget na přestupy. Kdo půjde pryč?

Lionel Messi a Neymar

Paris Saint-Germain, jedna z nejbohatších fotbalových organizací na světě, se snaží přestavět svůj kádr pro příští sezonu s omezeným rozpočtem. Podle nejnovějších zpráv má na přestupy k dispozici „jen“ 80 milionů eur, což je mnohem méně než obvykle.

To znamená, že bude muset prodat některé hvězdy, aby mohl financovat příchody nových. O kom se mluví?

Pokračovat
11m
07. 11. 01:38
Villarreal

Pau Torres by mohl následovat Emeryho do Villa Parku

Obránce Villarrealu Pau Torres by mohl následovat svého bývalého trenéra Unaie Emeryho do Aston Villy, tvrdí novinář Dean Jones.

Španělský reprezentant má smlouvu do června 2024, která obsahuje výstupní klauzuli ve výši 52 milionů liber. Jones se domnívá, že Emery by s příchodem Torrese do Villa Parku neváhal: „Záleží, jestli na takový přestup najde peníze.“