Oxlade-Chamberlain jedná v Londýně s prezidentem Besiktase

První Angličan do Arábie? Odejít má Oxlade-Chamberlain

Alex Oxlade-Chamberlain (29) by se mohl stát prvním anglickým internacionálem, jenž přestoupí do Saúdské Arábie. V Liverpoolu bývalý talent Arsenalu pokračovat nebude a ukončí tak šestileté angažmá u The Reds. Podle Daily Mail je právě Oxlade-Chamberlain jedním z cílů Saudi Pro League.

Liverpool potvrdil čtyři odchody: Firmino, Milner, Oxlade-Chamberlain a Keita

podle očekávání oficiálně potvrdil odchod čtyř hráčů, kterým na konci sezony vyprší smlouvy. Jedná se o brazilského útočníka Roberta Firmina (31) a tři záložníky: James Milner (37), Alex Oxlade-Chamberlain (29) a Naby Keita (28). „Na Anfieldu bude tomuto kvartetu věnováno zvláštní poděkování a další pocty budou následovat na konci sezony,“ napsali Reds.

Oxlade-Chamberlain na odchodu z Liverpoolu, chtějí ho 3 kluby

Tři týmy z připravují nabídku na anglického záložníka Alexe Oxlade-Chamberlaina (29), kterému na konci června vyprší smlouva v Liverpoolu a stane se volným hráčem.

Podle deníku Mail se jedná o tyto kluby: , a .

10m
28. 11. 08:10
Liverpool FC

Liverpool se příští rok zaměří na posily do záložní řady

chce příští rok podepsat dva záložníky jako náhradu za tři starší středopolaře, kterým vyprší na konci sezony smlouva a pravděpodobně nebude prodloužena. Jedná se o tato jména: Alex Oxlade-Chamberlain (29), James Milner (36) a Naby Keita (27).

Pages: 12