Arnautović by se mohl stěhovat do Milána

Giroud podepsal novou smlouvu s AC Milán do 2024

Hotovo, podepsáno. potvrdil, že prodloužil o rok smlouvu s francouzským útočníkem Olivierem Giroudem do 30. června 2024.

AC Milán: Giroud podepíše novou smlouvu brzy, Rafael Leao o ní stále jedná

Po postupu do semifinále Ligy mistrů je připraven potvrdit a oznámit prodloužení smlouvy s francouzským útočníkem Olivierem Giroudem (36). Nový kontrakt byl dohodnut před několika týdny a je připraven k podpisu. Platnost bude do června 2024, tedy ještě jednu sezonu, informuje novinář Fabrizio Romano.

Italský klub také stále vede jednání s Rafaelem Leaem (23), kterému vyprší stávající smlouva v létě 2024. „Ano, chci zůstat v Miláně, ale je potřeba vyřešit některé věci. Mám smlouvu ještě na jeden rok, jednáme dál. V AC Milán se cítím jako doma. Jsem moc a moc šťastný, že tu můžu být,“ řekl Leao pro italskou televizi Sky.

Giroud podepíše novou smlouvu s AC Milán během několika dní

Francouzský útočník Olivier Giroud (36) v nejbližších dnech podepíše s novou krátkodobou smlouvu. Obě strany jsou podle novináře Fabrizia Romana domluvené na kontraktu do června 2024 s platem téměř 3,5 milionu eur čistého za rok.

6m
08. 04. 00:23
AC Milán

Rafael Leao: prodloužení s AC Milán doprovázejí problémy

Ředitel Frederic Massara v rozhovoru pro italskou televizi Sky přiznal, že jednání s portugalským útočníkem Rafaelem Leaem (23) nejdou úplně hladce.

„Chceme s ním prodloužit smlouvu, on chce taky. Jsou tu určité problémy, ale pracujeme na nich. Chceme se dohodnout do konce sezony. Konečné slovo bude mít Rafa. Není snadné odhadnout procenta, ale řekl bych, že je to tak na 50 %.“

Naopak francouzský útočník Olivier Giroud (36) by měl podepsat nový kontrakt do léta 2024 v nejbližších dnech. „Jsme ve finální fázi.“

Pages: 123